Materiały budowlane

 

Asortyment:  cement, wapno, zaprawy, tynki, kleje, system dociepleń ( steropian, kleje, grunty, siatki, narożniki, kołki), bloczki komórkowe, papy zgrzewane i tradycyjne, pokrycia dachowe, itp

Desktop1-001

 

//CEMEX Producent cementów najwyższej jakości z cementowni w Rudnikach i Chełmie.

Nasza oferta obejmuje szereg produktów o zróżnicowanych przeznaczeniach, dostępnych w formie workowanej lub luzem. Cementy – pakowane w worki po 25 kg – stosowane są do prac budowlanych na mniejszą skalę, np. do murowania i tynkowania podczas budowy domów jednorodzinnych, utwardzania nawierzchni, wykańczania wnętrz czy remontów. Cement luzem stanowi surowiec do produkcji betonu m.in. w betoniarniach czy zakładach produkcji prefabrykatów, a także wykorzystywany jest przy dużych inwestycjach inżynieryjnych lub kubaturowych. 

cemexcement

Cement CZERWONY CEM I 42,5 R to szybkowiążący i mocny cement klasy I. Składnik mieszanek betonowych w klasie wytrzymałości C8/10 – C35/45 (B10 – B45) do wykonywania: ław fundamentowych, stropów, posadzek, wieńców i nadproży, schodów, tarasów, ścian oporowych, wylewek podłogowych, produkcji prefabrykatów i suchych gotowych mieszanek cementowych, zapraw murarskich do wznoszenia ścian konstrukcyjnych i działowych budynku, zapraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz obiektu.
DO POBRANIA Karta katalogowa – Cement CZERWONY.

Cement NIEBIESKI CEM II BM (V-LL) 32,5 R to uniwersalny najbardziej popularny i stabilny cement. Produkt doskonale sprawdza się do przygotowywania zapraw murarskich do wznoszenia ścian konstrukcyjnych i działowych budynku, zapraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz obiektu, betonu zwykłego w klasie wytrzymałości C8/10 – C30/37 (B10 – B37) do wykonywania: ław fundamentowych, stropów, wieńców i nadproży, schodów, tarasów, ścian oporowych, wylewek podłogowych, produkcji prefabrykatów drobnowymiarowych, stabilizacji i podsypki cementowo-piaskowej pod nawierzchnie z kostki i płyt chodnikowych oraz jako chudy beton na podbudowy.
DO POBRANIA Karta katalogowa – Cement NIEBIESKI. 

NOWOŚĆ Cement Vertua Plus CEM II/A – LL 42,5 R – NA

Cement Vertua Plus CEM II/A-LL 42,5 R to cement ekologiczny i zrównoważony. Składnik mieszanek betonowych w klasie wytrzymałości C8/10 – C35/45 (B10 – B45) do wykonywania: ław fundamentowych, stropów, posadzek, wieńców i nadproży, schodów, tarasów, ścian oporowych, wylewek podłogowych, produkcji prefabrykatów drobnowymiarowych, zapraw murarskich do wznoszenia ścian konstrukcyjnych i działowych budynku, zapraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz obiektu. Technologia produkcji polega na wspólnym zmieleniu klinkieru portlandzkiego i wysokiej jakości krzemionkowego popiołu lotnego oraz dodatku siarczanowego.

Prowadzimy sprzedaż hurtową cementu w formie workowanej lub luzem tel 607-655-732

Wapno   

Wapno hydratyzowane (budowlane) stosowane jest jako dodatek do zapraw murarskich i tynkarskich. Wapno to może być bezpośrednio na budowie dodane do mieszanki cementu, piasku i wody; może też być zastosowane jako dodatek w produkcji gotowych, suchych zapraw. Zaletą zapraw z dodatkiem wapna jest dobra plastyczność, łatwa urabialność, dobra przyczepność oraz porowatość zapewniająca dobrą paro przepuszczalność wykonanych tynków. Wapno hydratyzowane jest produktem całkowicie naturalnym.

worki_komplet_lhoist

Materiały ścienne

System budowy Optimal to tradycyjne budowanie połączone z najwyższą jakością. SOLBET Optimal stosuje się do ścian nośnych zewnętrznych i wewnętrznych oraz do ścian wypełniających. Ściany zewnętrzne z bloczków Optimal wymagają docieplenia wełną mineralną lub styropianem. Bloczki Optimal mogą być profilowane na pióra i wpusty. Uchwyty montażowe (wyłączając bloczki o gr. 18 cm) są zawsze w standardzie. Przy murowaniu z bloczków profilowanych nie wypełnia się spoin pionowych. Mniejsze jest również zużycie zaprawy klejowej w porównaniu do bloczków bez profilowania. Bloczki te najczęściej muruje się na zaprawie cienkowarstwowej, ponieważ wykonane są z jedno milimetrową tolerancją wymiarową. Dzięki temu skraca się czas murowania warstwy nośnej ściany warstwowej. Bloczki o szerokości 24 cm można ocieplić. Uzyskuje się dzięki temu lekką konstrukcję ścian. Gładkie bloczki Optimal z uchwytami montażowymi wymagają wypełniania spoin pionowych. Bloczki o gr. 24 cm mają wyprofilowane powierzchnie pionowe, co poprawia efekt przemurowania i zmniejsza zużycie zaprawy. Kształt ten jest chroniony zastrzeżonym wzorem przemysłowym. Bloczki można wykorzystać również do budowy piwnic. Warunkiem zastosowania jest w tym wypadku murowanie z wypełnionymi spoinami pionowymi oraz należyte wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian.

• SOLBET Bloczki z betonu komórkowego.

_solbet-zdjecie SOLBET (1)ssolbet--

• Zaprawa murarska do cienkich spoin do betonu komórkowego na cemencie białym 0.1
zapr-biala-0-1

• SOLBET Gabit TERMO PLUS – zaprawa klejąca do ociepleń na cemencie szarym 1.5
• SOLBET Gabit TERMO zaprawa klejąca do styropianu 1.6

Systemy dociepleń

STYROPIANpłyty styropianowe do izolacji cieplnej są  materiałem uniwersalnym . Nie zawierają składników toksycznych i szkodliwych dla zdrowia. Dzięki niskiemu współczynnikowi przewodzenia cieplnego – poniżej 0,04 W / (mK) są dobrym izolatorem termicznym. Styropian wyróżnia się niską higroskopijnością, zapewnia bardzo dobre warunki cieplno-wilgotnośiowe i jest odporny na działanie czynników biologicznych. Stosując ocieplenie obiektów styropianem osiągamy : wzrost temperatury wewnątrz pomieszczeń, eliminację mostków cieplnych, a co za tym idzie brak przemarzania przegród, zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem czyli zmniejszenie energochłonności, brak skraplania się pary wodnej w przegrodach, większą stabilność temperatur – poczucie chłodu latem, a ciepła zimą.

Logo

styrbud_bazafasada

styrbud_strongstandard


arbetpodłoga dachfasada clasic

     

 

 

 

styrman                  styrman

 

 

 

Kleje, zaprawy, grunty,

Klej do styropianu CX-D320
Klej do zatapiania siatki CX-D430
Zaprawa cienkowarstwowa do gazobetonu i silikatów biała CX-Z530

cemex              cemex zaprawy

Siatki, narożniki, Global

wlokno    zołta               naroznik

Kołki montażowe.

plastikon               Kołki do styropianu.

Pokrycia dachowe

Papy:  zgrzewane, tradycyjne, izolacyjne

izobud               Papy

Papa termozgrzewalna DACHBIT 5 250 S52 SBS  Papa nawierzchniowa   – rodzaj osnowy: włóknina poliestrowa  – rodzaj masy asfaltowej: asfalt z dodatkiem modyfikatora SBS   Zastosowanie: do wykonywania izolacji dachów jako warstwę wierzchnią w wielowarstwowych pokryciach dachowych przy wykonywaniu nowych i renowacji starych asfaltowych pokryć dachowych. Mocować do podłoża metodą zgrzewania. – Wymiary: długość: min 5,0 m szerokość: min 1,0 m grubość: 5,2 (± 10%) mm.

Papa termozgrzewalna DACHBIT V60 S42  Papa nawierzchniowa – posypka mineralna gruboziarnista, asfalt oksydowany, welon z włókien szklanych o gramaturze 60 g/m2.                               Zastosowanie: wykonywanie izolacji wodochronnych jako warstwa wierzchnia w jedno lub wielowarstwowych pokryciach dachowych.  Mocować do podłoża metodą zgrzewania.-Wymiary: długość: min 7,5 m szerokość: min 1,0 m grubość: 4,2 (± 10%) mm.

Papa podkładowa DACHBIT G, 200 S4 SBS Papa podkładowa na osnowie z włókniny poliestrowej modyfikowana SBS. Stosować do wykonywania izolacji dachów jako warstwę podkładowa w wielowarstwowych pokryciach dachowych na podłożach betonowych, drewnianych, na warstwę izolacji cieplnej lub na starych asfaltowych pokryciach dachowych oraz do wykonywania izolacji przeciw wodnych-izolacji poziomych posadzek, fundamentów, wylewek betonowych, tarasów i płyt stykających się z gruntem oraz izolacji pionowych podziemnych części budynków w warunkach dopuszczających oddziaływanie ciśnienia hydrostatycznego wody. Sposób mocowanie: zgrzewanie lub mocowanie mechaniczne. Ilość w rolce – 7.5m2, szerokość: min 1,0 m grubość: 4,0  mm. Ilość rolek na palecie – 20 szt

Papa podkładowa DACHBIT V60 S30 Stosować do wykonywania izolacji dachowych jako warstwę podkładową wielowarstwowych pokryć dachowych na podłożach betonowych oraz do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych – izolacji poziomych posadzek, fundamentów, wylewek betonowych, tarasów i płyt stykających się z gruntem oraz izolacji pionowych podziemnych części budynków w warunkach braku oddziaływania ciśnienia hydrostatycznego wody. Mocować do podłoża metodą zgrzewania.  Ilość w rolce – 10 m2, szerokość: min 1,0 m grubość: 3,0  mm. Ilość rolek na palecie – 20 szt

  

System EURFALA – idealny na budynki inwentarskie
System dachowy EuroFala jest idealnym materiałem do zastosowań w budownictwie inwentarskim i gospodarczym. Naturalne cechy włókno-cementu sprawiają, iż jest on jedną z najlepszych opcji przy wykończeniu tego typu budynków. Ich zastosowanie umożliwia stworzenie odpowiedniego mikroklimatu do hodowli zwierząt oraz przechowywania płodów rolnych. Materiały włóknisto-cementowe są trwałe i wytrzymałe, nie korodują, są odporne na naturalne związki chemiczne wydzielane przy produkcji zwierzęcej, pozwalają uniknąć efektu skraplania się pary wodnej, nie nagrzewają się w czasie upałów do wysokich temperatur oraz tłumią dźwięki opadów atmosferycznych.

cembrit                  cembrit

Folia ochronna czarna typ 200 mocna.

folia2

Wymiary 5mx20m. Wzmocniona folia wykonana z polietylenu służy do okrywania i zabezpieczenia wszelkich elementów budowlanych, takich jak pokrycia dachowe czy materiały budowlane. Stanowi osłonę dla stolarki okiennej w czasie robót wykończeniowych, a także izolację ochronną stropów i fundamentów.

Ogrodzenia

siatka

Oferujemy,  po atrakcyjnych cenach, siatkę ocynkowaną, leśną, i powlekaną PCV. Siatka wykonana jest z wysokiej jakości drutu polskiej fabryki Metalurgia S.A. Radomsko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*