KURKA środki ochrony roslin

kurka_dobre_sklepy_rolnicze

Zapraszamy do nowo otwartych sklepów sieci Kurka.

 Doradca tel. 606-628-643

 

Już w kilkudziesięciu miejscach w kraju można spotkać sklep rolniczy z taką nazwą i logiem Kurka. W każdym z nich rolnik zaopatrzy się w środki ochrony roślin, nawozy dolistne, biostymulatory i adiuwanty, a w wielu także w nawozy różnych producentów, materiał siewny roślin, pasze itd. Przede wszystkim jednak może liczyć na najlepsze doradztwo rolnicze i nowoczesne technologie prowadzenia upraw. Na wiedzę, do której dotychczas często nie miał dostępu.

W dobrym sklepie rolniczym Kurka każdy znajdzie przede wszystkim to, co potrzebuje, aby uzyskać obfite i zdrowe plony: szeroki asortyment sprawdzonych środków ochrony roślin najlepszych, renomowanych producentów w bardzo dobrych cenach, odżywki dolistne i biostymulatory, nawozy, nasiona i dużo więcej…

DO pobrania:

 

2222
Gazetka_kurka_03_2017

Kurka

UWAGA: Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.